Zaalcompetitie Sportcentrum

 

Programma Sportcentrum zondag 9 december 2018
10:00 Meisjes A1 - Leeuwarden MA1
10:50 GHBS MA2 - Roden MA1
11:40 Quick Stick MA1- Leeuwarden MA1
12:30 Roden MA1- Dash MA1
13:20 GHBS MA2 - Quick Stick MA1
14:10 Meisjes A1 - Dash MA1
15:00 Heren 1 - Leeuwarden H1
15:50 Roden H1 - Gron.Studs H1
16:40 Leeuwarden H1 - Eelde H1
17:30 Hondsrug H1 - Gron.Studs H1
18:20 Roden H1 - Eelde H1
19:10 Heren 1 - Hondsrug H1

 

Programma Sportcentrum zondag 16 december 2018
10:00 Meisjes D3 - Harlingen MD2
10:50 GHBS MD6 - Leeuwarden MD4
11:40 Harlingen MD2 - Roden MD3
12:30 Leeuwarden MD4 - HVA MD2
13:20 GHBS MD6 - Roden MD3
14:10 Meisjes D3 - HVA MD2
15:00 Harlingen MC3 - Westerkwartier MC3
15:50 Meisjes C3 - Leeuwarden MC6
16:40 Westerkwartier MC3 - Sneek MC4
17:30 Leeuwarden MC6 - Harlingen MC3
18:20 Sneek MC4 - Meisjes C3

 

Programma Sportcentrum zaterdag(!) 5 januari 2019
15:00 Jongens C1 - GHBS JC12C
15:50 Groningen JC12C - Westerkwartier JC1
16:40 Groningen JC2 - GHBS JC12C
17:30 HVA JC1 - Groningen JC12C
18:20 Westerkwartier JC1 - Groningen JC2
19:10 Jongens C1 - HVA JC1


Programma Sportcentrum zondag 6 januari 2019

10:00 Meisjes 8E1 - Quick Stick M8E2
10:50 Sneek M8E3 - Harlingen M8E1
11:40 Harlingen M8E2 - Quick Stick M8E2
12:30 Harlingen M8E1 - Leeuwarden M8E2
13:20 Sneek M8E3 - Harlingen M8E2
14:10 Meisjes 8E1 - Leeuwarden M8E2
15:00 Meisjes B3 - HVA MB2
15:50 Westerkwartier MB2 - Roden MB1
16:40 HVA MB2 - Dash MB2
17:30 Roden MB2 - Roden MB1
18:20 Dash MB2 - Westerkwartier MB2
19:10 Meisjes B3 - Roden MB2

 

Programma Sportcentrum zondag 13 januari 2019
10:00 Meisjes C1 - GHBS MC2
10:50 Groningen MC3 - Eelde MC1
11:40 GHBS MC2 - Eelde MC12C
12:30 HVA MC1 - Groningen MC3
13:20 Eelde MC1 - Eelde MC12C
14:10 Meisjes C1 - HVA MC1
15:00 Meisjes B1 - Quick Stick MB1
15:50 Leeuwarden MB1 - Westerkwartier MB1
16:40 Quick Stick MB1 - Dash MB1
17:30 Groningen MB2 - Leeuwarden MB1
18:20 Westerkwartier MB1 - Dash MB1
19:10 Meisjes B1 - Groningen MB2

 

Programma Sportcentrum zondag 20 januari 2019
10:00 Meisjes D2 - Hondsrug MD2
10:50 Groningen MD3 - HCSO MD1
11:40 Roden MD4 - Hondsrug MD2
12:30 HCSO MD1 - GHBS MD11C
13:20 Groningen MD3 - Roden MD4
14:10 Meisjes D2 - GHBS MD11C
15:00 Meisjes B2 - Harlingen MB1
15:50 Meppel MB1 - Leeuwarden MB12C
16:40 Flevoland MB1 - Harlingen MB1
17:30 Quick Stick MB2 - Meppel MB1
18:20 Leeuwarden MB12C - Flevoland MB1
19:10 Meisjes B2 - Quick Stick MB2


Programma Sportcentrum zondag 27 januari 2019
10:00 Meisjes C2 - Meppel MC3
10:50 Sneek MC2 - Steenwijk MC2
11:40 Meppel MC3 - Harlingen MC12C
12:30 Leeuwarden MC2 - Sneek MC2
13:20 Steenwijk MC2 - Harlingen MC12C
14:10 Meisjes C2 - Leeuwarden MC2
15:00 Harlingen MA1 - Kampen MA1
15:50 Meisjes A2 - Meppel MA2
16:40 Kampen MA1 - Quick Stick MA2
17:30 Meppel MA2 - Harlingen MA1
18:20 Quick Stick MA2 - Meisjes A2

 

Programma Sportcentrum zondag 3 februari 2019
10:00 GHBS ME1 - Meisjes 6E2
10:30 Steenwijk ME1 - GHBS ME1
11:00 Leeuwarden ME2 - Steenwijk ME1
11:30 Leeuwarden ME1 - Leeuwarden ME2
12:00 Quick Stick ME1 - GHBS ME1
12:30 Steenwijk ME1 - Leeuwarden ME1
13:00 Leeuwarden ME2- Meisjes 6E2
13:30 Leeuwarden ME1 - Quick Stick ME1
14:00 Meisjes 6E2 - Quick Stick ME1
14:30 Jongens C2 – Dash JC1
15:20 HVA JC3 - Harlingen JC1
16:10 Dash JC1 - Leeuwarden JC1
17:00 Harlingen JC1 - Sneek JC2
17:50 HVA JC3 - Leeuwarden JC1
18:40 Jongens C2 – Sneek JC2

 

Programma Sportcentrum zondag 10 februari 2019
10:00 Jongens D1 - Sneek JD2
10:50 Leeuwarden JD1 - Groningen JD4
11:40 Sneek JD2 - HVA JD3
12:30 Meppel JD1 - Groningen JD4
13:20 Leeuwarden JD1 - HVA JD3
14:10 Jongens D1 - Meppel JD1
15:00 Meisjes B4 - Sneek MB4
15:50 Quick Stick MB5 - Leeuwarden MB4
16:40 Sneek MB4 - Roden MB3
17:30 Flevoland MB4 - Leeuwarden MB4
18:20 Quick Stick MB5 - Roden MB3
19:10 Meisjes B4 - Flevoland MB4

 

 

Koop een lot, steun de Graspiepers!

Agenda van de week

17-12 Trimhockey toernooi
17-12 GEEN winterhockey
19-12 Woensdagochtend bridge