Zaalcompetitie Sportcentrum en Sporthal de Drait

In het zaalseizoen 2019/2020 worden er wedstrijden in het Sportcentrum Drachten én in Sporthal De Drait gespeeld.

 

Zaterdag 7-12-2019 Sportcentrum Drachten
10:00 MB2 Zaal JHC-Stix MIXB1
10:50 Meppel MB3 - Leeuwarden MB5
11:40 Stix MIXB1 - Sneek MB2
12:30 Leeuwarden MB5 - Quick Stick MB4
13:20 Meppel MB3 - Sneek MB2
14:10 MB2 Zaal - HHC Quick Stick MB4


8-12-2019 Sportcentrum Drachten

09:30 MD3 Zaal - MHC Roden MD3
10:20 Daring MD2 - Quick Stick MD3
11:10 Roden MD3 - HVA MD5
12:00 GHBS MD8 - Quick Stick MD3
12:50 Daring MD2 - HVA MD5
13:40 MD3 Zaal - GHBS MD8
14:30 MA1 Zaal - MHC Roden MA1
15:20 Leeuwarden MA1 - Groningen MA2
16:10 Roden MA1 - GHBS MA2
17:00 Dash MA1 - Groningen MA2
17:50 Leeuwarden MA1 - GHBS MA2
18:40 MA1 Zaal -  MHC Dash MA1

 

Zaterdag 14-12-2019 Sportcentrum Drachten
10:00 MC1 Zaal - GHHC Groningen MC5
10:50 Dash MC2 - Sneek MC2
11:40 Groningen MC5 - Quick Stick MC2
12:30 Leeuwarden MC2 - Dash MC2
13:20 Sneek MC2 - Quick Stick MC2
14:10 MC1 Zaal - Mixed Hockey Club Leeuwarden MC2

5-1-2020 Sporthal De Drait
10:00 M8E2 Zaal - GHHC Groningen M8E2
10:50 GHBS M8E2 - Groningen M8E4
11:40 Groningen M8E2 - GHBS M8E4
12:30 Groningen M8E4 - Eelde M8E3
13:20 GHBS M8E2 - GHBS M8E4
14:10 M8E2 Zaal -  HC Eelde M8E3

 

12-1-2020 Sportcentrum Drachten
09:30 MD4 Zaal - Meppeler HV MD3
10:20 Zwolle MD9 - Hattem MD2
11:10 Meppel MD3 - Kampen MD2
12:00 Ommen MD2 - Hattem MD2
12:50 Zwolle MD9 - Kampen MD2
13:40 MD4 Zaal - Mixed Hockey Club Ommen MD2
14:30 Leeuwarden D1 - Hardenberg D1
15:20 Dames 1 Zaal - H.V.A. D1
16:10 Daring D1 - Leeuwarden D1
17:00 Hardenberg D1 - HVA D1
17:50 Dames 1 Zaal - MHC Daring-Veendam D1

 

 Zaterdag 18-01-2020 Sporthal De Drait
09:30 MA2 Zaal - Mixed Hockey Club Leeuwarden MA4
10:20 Stix MA1 - Quick Stick MA3
11:10 Leeuwarden MA4 - Groningen MA5
12:00 Westerkwartier MA2 - Quick Stick MA3
12:50 Stix MA1 - Groningen MA5
13:40 MA2 Zaal - MHC Westerkwartier MA2
14:30 Sneek JA1 - Flevoland JA1
15:20 JA1 Zaal - Mixed Hockey Club Leeuwarden JA1
16:10 Roden JA1 - Flevoland JA1
17:00 Leeuwarden JA1 - Sneek JA1
17:50 JA1 Zaal -  MHC Roden JA1


19-1-2020 Sportcentrum Drachten
09:30 MD1 Zaal - Sneeker Mixed Hockey Club MD2
10:20 Leeuwarden MD1 - Groningen MD3
11:10 Sneek MD2 - GHBS MD12C
12:00 MD1 zaal - Mixed Hockey Club Leeuwarden MD1
12:50 Groningen MD3 - GHBS MD12C
13:40 MB12 Zaal - H.V.A. MB2
14:30 Dash MB1 - Steenwijk MB1 DRACHTEN
15:20 Meppel MB1 - HVA MB2
16:10 Westerkwartier MB12C - Dash MB1
17:00 Steenwijk MB1 - Meppel MB1
17:50 MB12 Zaal - MHC Westerkwartier MB12C

 

26-1-2020 Sportcentrum Drachten
09:30 JD1 Zaal - MHC Dash JD1
10:20 Hondsrug JD1 - Emmen JD1
11:10 Dash JD1 - Eemsmond JD1
12:00 Emmen JD1 - Eelde JD1
12:50 Hondsrug JD1 - Eemsmond JD1
13:40 JD1 Zaal - HC Eelde JD1
14:30 MC2 Zaal - GHBS MC6
15:20 HVA MC5 - Westerkwartier MC2
16:10 Sneek MC5 - GHBS MC6
17:00 Groningen MC7 - HVA MC5
17:50 Westerkwartier MC2 - Sneek MC5
18:40 MC2 Zaal -  GHHC Groningen MC7

 

26-1-202 Sporthal De Drait
09:30 M6E1 Zaal - HHC Quick Stick M6E1
10:00 GHBS M6E6 - Sneek M6E4
10:30 M6E1 Zaal - Sneeker Mixed Hockey Club MIX6E1
11:00 Quick Stick M6E1 - GHBS M6E6
11:30 Sneek MIX6E1 - Sneek M6E4
12:00 M6E1 Zaal - GHBS M6E6
12:30 Quick Stick M6E1 - Sneek MIX6E1
13:00 M6E1 Zaal - Sneeker Mixed Hockey Club M6E4
13:30 MB1 Zaal - Mixed Hockey Club Leeuwarden MB1
14:20 Westerkwartier MB1 - HVA MB1
15:10 Groningen MB2 - Leeuwarden MB1
16:00 Westerkwartier MB1 - GHBS MB2
16:50 HVA MB1 - Groningen MB2
17:40 MB1 Zaal -  GHBS MB2

 

Zaterdag 1-2-2020 Sportcentrum Drachten
10:00 M8E1 Zaal - GHHC Groningen M8E3
10:50 Leeuwarden M8E1 - Sneek 8E1
11:40 Groningen M8E3 - GHBS M8E3
12:30 M8E1 Zaal - Mixed Hockey Club Leeuwarden M8E1
13:20 Sneek M8E1 - GHBS M8E3

 

2-2-2020 Sportcentrum Drachten
12:45 MD2 Zaal - MHC Westerkwartier MD12C
13:35 Eelde MD1 - Dash MD1
14:25 Westerkwartier MD12C - GHBS MD7
15:15 Dash MD1 - HVA MD3
16:05 Eelde MD1 - GHBS MD7
16:55 MD2 Zaal - H.V.A. MD3



2-2-2020 Sporthal De Drait

10:15 GHBS JB2 - Sneek JB1
11:05 JB1 Zaal - GHBS JB12C
11:55 Sneek JB1 - HVA JB12C
13:35 JB1 Zaal -H.V.A. JB12C
12:45 GHBS JB12C - GHBS JB2