Toggle navigation
HOME
HOCKEY
Veldcompetitie
Trainingen veld
Diensten
DWF
Teams
Zaalcompetitie
Invalregeling Jeugd
Trainingen zaal
Programma Sportcentrum Drachten
CLUBINFO
Algemeen
Vereniging
Kabouters
Jongste jeugd
Junioren
Senioren
Trimhockey
G-hockey
Tenue
Contactgegevens
Route
Agenda
Geschiedenis
Vereniging
Clubblad
Accommodatie
Prestaties
Tenue
LIDMAATSCHAP
Algemeen
Contributie
Lid worden
EVENEMENTEN
Algemeen
Evenementen
Kees- en Keesjes Cup
CD toernooi
Bedrijfshockey
Hockeykamp
Familietoernooi
24-uurs hockey
SPONSORING
Overzicht sponsoren
Shirtsponsoring
Overzicht sponsoracties
Sponsor worden
Vrienden van de Graspiepers
MIJN GRASPIEPERS
CLUBKLEDING
CORONA
Maatregelen Corona
Registratie
Graspiepers
Trainingsschema
Hoofdschema
2e helft buiten
Goede Vrijdag
2e paasdag
KNHB College Tour
2e pinksterdag
Dit schema loopt van 26-2-2024 t/m 30-6-2024
Maandag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
16:30 - 17:30
MixO9-1
Diederik Handgraaf
KS - CD
16:30 - 17:30
MO9-2
Bart van Kimmenaede
KS - CD
17:00 - 18:00
Keepers jongste jeugd
Trainingsgroep
KW - AB
17:30 - 18:45
JO16- 1mix
Diederik Handgraaf
Bart van Kimmenaede
KS - CD
17:30 - 18:45
MO14-1
Kirsten Muller
KW - CD
18:00 - 20:00
Keepers jeugd
Trainingsgroep
KW - AB
18:15 - 19:30
JO12-1 (9)
Jort Kooijman
KS - AB
18:45 - 20:00
MO16-3
Diederik Handgraaf
Bart van Kimmenaede
KS - CD
18:45 - 20:00
MO18-1
Niels van Rooijen
KW - CD
19:30 - 20:45
JO14-1
Jort Kooijman
KS - AB
20:00 - 21:15
MO16-1
Diederik Handgraaf
Bart van Kimmenaede
KS - CD
20:00 - 21:30
Trim-maandag
Richard de Groot
Niels van Rooijen
KW
Dinsdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
18:00 - 19:00
MIXO10-1
Caitlyn Adema
Britt Marinus
KW - CD
18:00 - 19:15
MO12-2
Ewoud Verhoeven
KW - AB
19:15 - 20:30
MO12-1
Nicole Sillevis Smitt
KW - AB
Woensdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
15:45 - 16:45
Benjamins
Eline Sillevis Smitt
Karin Walinga
KW - AB
15:45 - 16:45
MixO8-2
KW - AB
15:45 - 16:45
MixO9-1
Jelly Kooijman
KW - CD
15:45 - 16:45
MO9-2
Jelly Kooijman
KW - CD
17:00 - 18:15
JO12-1 (9)
Jelly Kooijman
KW - CD
17:00 - 18:00
MixO8-1
Karin Walinga
KW - AB
17:00 - 18:15
MO14-1
Daniel Metzlar
KS - CD
17:00 - 18:15
MO14-2
Joost van Kimmenaede
Imke Regnery
KS - AB
18:15 - 19:30
JO16- 1mix
Joost van Kimmenaede
KS - AB
18:15 - 19:30
MO16-2
Daniel Metzlar
KS - CD
18:15 - 19:30
MO16-3
Maaike Baron
KW - CD
18:30 - 19:45
JO14-1
Richard Bimmel
KW - AB
19:30 - 20:45
MO16-1
Joost van Kimmenaede
KS - AB
19:30 - 20:45
MO18-1
Daniel Metzlar
KS - CD
20:00 - 21:15
Trainingsgroep
KW - CD
20:00 - 21:30
Trim dames/heren
Trainingsgroep
KW - AB
trainen zelf
Donderdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:30 - 18:45
MIXO10-1
Britt Marinus
Caitlyn Adema
KW - AB
trainers begeleiding Jos van Kimmenaede
18:00 - 19:15
MO12-2
Femke Huitema
Noor Buitenhuis
KW - CD
trainers begeleiding Jos van Kimmenaede
18:45 - 20:00
MO12-1
Emma Veltman
Fleur Fehrmann
KW - AB
trainers begeleiding Jos van Kimmenaede
20:00 - 21:30
Mix Sevens 1
Jos van Kimmenaede
KW
Vrijdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:00
MixO8-1
Emma Veltman
Roos de Jong
KW - AB
coaches van onder 8 begeleiding de trainers
18:00 - 19:15
MO14-2
Niels van Rooijen
KW - AB
19:15 - 20:30
MO16-2
Niels van Rooijen
KW - AB
Proeflid worden
Koop een lot, steun de Graspiepers!
Agenda
Nog geen agenda punten.
Agenda van de week
Nog geen agenda punten.
Sponsoren login
❱